Tussenstand Clubkampioenschap 2017

 

De Sir Alec Issigonis Trophy is de prijs in het Clubkampioenschap van de Mini Seven Club Nederland.

Dit is een voorlopige tussenstand.

Voor een verklaring van de gebruikte afkortingen, zie de legenda onderaan deze pagina. 


Naam BWR ZLR LKR DWR KSR MZR SMR DDR AHR MLR LLR Totaal
1 Dhr. Glenn Baelemans 7 17 17 13 2 16 13
15 8
108
2 Dhr. Bram Schellekens 15 9 5 13 5 16 13 14 13

103
3 Dhr. M.A. Boer
16 15 2 3 17 7 16 13 14
103
4 Dhr. Ed van der Steen 17 8 13 10
13 14 4 17 5
101
5 Mw. A.E.M. Schalkwijk 5 14 12
4 15 2 17 10 17
96
6 Dhr. John Juffermans 17 8
10 8
14 4 17 5
83
7 Dhr. Winfried Krijgsman 9
2
5 10 16 2 14 12
70
8 Dhr. Peter Nieser 2 13 11
16 14

12

68
9 Mw. An Nieser-van Seters 2 13 11
16 14

12

68
10 Mw. Foke Ovink
16 15
3 17


14
65
11 Mw. Gitty Burgel 2
14 14 9
3
7 16
65
12 Dhr. Pim Consent 2
14 14 9
2
7 16
64
13 Dhr. Edwin van Loenhout 7 2 16
14 9
3
10
61
14 Dhr. Davy Deckers 16
9


11 13 2 9
60
15 Dhr. Jeffrey van Loenhout 12 2 16
14 6 3



53
16 Dhr. Han Wesselink 3


15 11
15 3

47
17 Dhr. Eric Wesselink 3


15 11
15 3

47
18 Mw. Sandra van de Wijngaert 15
6



10
8
39
19 Mw. Janet Kok

7

8 17
2

34
20 Dhr. Wolter Kok

7

8 17
2

34
21 Dhr. M.C. Oosterom


17

9 7


33
22 Dhr. G.J. Schepers 14


11


8

33
23 Dhr. Davy Burgel


12

3
15

30
24 Mw. B.G. Van Bommel


16 13





29
25 Dhr. Rien Wesselink 10


10

6 3

29
26 Dhr. F.L.T. Versluis
6



12 2 2 6
28
27 Dhr. J. Van den Heuvel



2

11
15
28
28 Dhr. K. Zagers

4 8

15



27
29 Dhr. Paul Dietz



12

12


24
30 Mw. Demelza van der Lans



12

12


24
31 Dhr. M.H. Verkuijlen 13





9


22
32 Dhr. Bas Berix

10

5 5



20
33 Mw. Karin van der Zwaard 2 4 2
2
6
2 2
20
34 Mw. Marcella van Duuren 2 15

2





19
35 Dhr. Jerome Lelkens 2 15








17
36 Dhr. J. Van de Pol


15 2





17
37 Dhr. J. De Roon








15
15
38 Dhr. Han Bijsterbosch



3


11

14
39 Dhr. Saco van Loon 11


2





13
40 Dhr. Ludovic Verleyen
3 2 2 2

2 2

13
41 Dhr. Wouter Rommens 2 10








12
42 Dhr. J.J. Mol
12








12
43 Mw. Tara Bodbyl- Breederland




12




12
44 Mw. Cisca Kruijsdijk


11






11
45 Dhr. Michel Kok





2 8


10
46 Dhr. P.J. Nieuwland


9






9
47 Dhr. Pablo van Maele
2 2 3 2





9
48 Dhr. Pascal van Bree

2
2 3
2


9
49 Dhr. Peter Geerts




7

2

9
50 Dhr. D.S. Beumer







9

9
51 Dhr. Wesley Goyvaerts
5 3







8
52 Dhr. Chiel Soeter

8







8
53 Mw. Vera van Gerven

8







8
54 Mw. Albertine Slotboom


2 2


2 2
8
55 Dhr. Michel van Gelder
7








7
56 Mw. M. Van Assen


7






7
57 Dhr. A.J. Flierman



7





7
58 Dhr. Jurjaen Vos


2 2

3


7
59 Dhr. Donald Frencken








7
7
60 Dhr. M.T.M. Van den Biggelaar 6









6
61 Dhr.Bart Maessen 2 2 2







6
62 Dhr. Raymond Broenink


6






6
63 Mw. Daphne Oude Heuvel







6

6
64 Dhr. O. Lussenburg


5






5
65 Dhr Berrie Consent 2
2
1





5
66 Mw. Marij Consent 2
2
1





5
67 Dhr. W. Schel







5

5
68 Mw. Amy Schetters 2 2








4
69 Dhr. Koen Hoftijzer
2 2







4
70 Dhr. D. Van Eck

2 2






4
71 Dhr. Dick van de Kolk


4






4
72 Dhr. W. De Bruin


2 2





4
73 Mw. Astrid Jungerius




4




4
74 Dhr. J.A.W. Van den Hout





4



4
75 Dhr. Remco Meijer







4

4
76 Dhr. R.J.H. Borghans








4
4
77 Dhr. Rik Mertens

3







3
78 Dhr. F. Koole
3








3
79 Dhr. Marco van Nuenen






3


3
80 Dhr. Rolf Rozenboom






3


3
81 Dhr. Richard Knijnenburg








3
3
82 Dhr Joost van Diën
2








2
83 Dhr. Melin Oudekerk
2








2
84 Mw. Hilde Blom
2








2
85 Dhr. Nico Dille

2







2
86 Dhr. Ed Creugers

2







2
87 Dhr. Marco Boom

2







2
88 Dhr. Giel van den Berg

2







2
89 Mw. Peggy Ponsen

2







2
90 Mw. Manon Scheurs

2







2
91 Dhr. Ruben Vossen

2







2
92 Dhr. Jaimy Hup

2







2
93 Dhr. Erwin van Liempd

2







2
94 Mw. Wendy van Vianen

2







2
95 Dhr. Erwin van Vegchel

2







2
96 Dhr. Robin Hoogen

2







2
97 Dhr. Marco Zutekouw


2






2
98 Mw. Saskia Hogenbirk


2






2
99 Dhr. Jan Scholten



2





2
100 Dhr. Marcel Wijnen



2





2
101 Mw. K. Verbeek



2





2
102 Mw. Monique van Beek



2





2
103 Mw. Henriette Sprengers



2





2
104 Dhr. J.A. Littink



2





2
105 Mw. Erna Methorst



2





2
106 Mw. Mecia Bentes



2





2
107 Mw. Marjolijn Hemel



2





2
108 Dhr. Fred van de Boom



2





2
109 Dhr. H.J.H. Verheijen



2





2
110 Dhr. Jaap Brokking



2





2
111 Dhr. Henk Ouderdorp



2





2
112 Dhr. Rob van Dee



2





2
113 Dhr. Mike Buster






2


2
114 Dhr. S. De Smit






2


2
115 Dhr. Siebe Hansort






2


2
116 Dhr. J. Buster






2


2
117 Dhr. Bart Mulder






2


2
118 Mw. Jennifer Maxfield






2


2
119 Dhr. Stephan Watford





2



2
120 Dhr. W. Termaat







2

2
121 Mw. C.H.M. Langeveld







2

2
122 Dhr. Patrick Zoomers







2

2
123 Dhr. Gerrit Nijenhuis







2

2
124 Dhr. Wilco Nijenhuis







2

2
125 Dhr. G. Bekkema







2

2
126 Dhr. Herman Soek







2

2
127 Dhr. Jan Smallegoor







2

2
128 Dhr. P. Zeggelaar







2

2
129 Dhr. B.D. Theelen








2
2
130 Dhr. Herbert de Bondt 1









1
131 Dhr. Henk de Bondt 1









1
132 Dhr. Hans Martens



1





1
133 Dhr. Jan Heijnen



1





1
134 Dhr. Ben van de Wielen





1



1

De volgende afkortingen zijn gebruikt in het bovenstaande overzicht:

BWR =

Brabantse Winterrit

ZLR=

Zeelandrit

    LKR =

Land van kalk rit

DWR =

Dauwrit

KSR =

Kersenrit

    MZR =

Midzomeravond Rit

SKR =

Smokkelrit

MLR=

Midden Limburg rit

    DDR= 

Doda rit

AHR =

Achterhoekrit

LLR= 

Liflaf rit