aansluiten oliedrukmeter en olietemperatuur meter

RE: aansluiten oliedrukmeter en olietemperatuur meter

zou iemand mij misschien kunnen vertellen hoe ik een oliedrukmeter en
olie temperatuur meter op men mini kan aansluiten ik snap niet veel van electronica.
maar heeft iemand misschien een elektrisch schema ervan

met vriendelijke groet
andre

RE: aansluiten oliedrukmeter en olietemperatuur meter

Weet je al waar je de sensoren gaat plaatsen dan?
Je moet de spanning aftakken van je dash of een andere/extra spanningsregelaar monteren.

RE: aansluiten oliedrukmeter en olietemperatuur meter

Oliedrukmeter is vaak mechanisch: een slangetje van plastic of koper, die je in het gat, waar nu de oliedruk-sensor zit, links op het blok bij vooraanzicht.

Een temperatuur meter is vaak electrisch, je moet een sensor in je kop draaien, als je nog geen sensor hebt, zit het gat nu afgedopt. (linkerkant kop, bij thermostaathuis in de buurt) De andere kant van je meter sltuit je aan op de spanningstabilisator aan de achterkant van je km teller.

Ook hier zijn mechanische versies van, dan is het gewoon een kwestie van de sensor in de kop draaien.

Wouter

RE: aansluiten oliedrukmeter en olietemperatuur meter

Hey Wouter volgens mij vroeg Andre om een OLIE temperatuurmeter. Ik begreep dat je een T-stuk moet plaatsen in de leiding naar de filter of direct in de aftapplug. Dit staat wel in het forum.

RE: aansluiten oliedrukmeter en olietemperatuur meter

Er zijn nogal wat threads over dit onderwerp, dus ik sluit er een aantal. Deze blijft open: http://www.minisevenclub.nl/forum/viewtopic.php?t=2966