Zoals de titel zegt, hoe wordt deze gemonteerd? Indien mogelijk met foto's, voor de bezitters van "oudjes" hier op het forum. Thanx. ik heb er geen, maar http://www.minimania.com/web/CatPage/12 ... atalog.cfm laat de scharnieren (21 en 22) zien die op de klep worden geschroefd en daarop komt dan de nummerplaat (20) met nog een paar (24) rubbertjes om klepperen te voorkomen .. HTH, Theo van den Bogaard Je moet ingelogd zijn om te reageren.
Zoals de titel zegt, hoe wordt deze gemonteerd? Indien mogelijk met foto's, voor de bezitters van "oudjes" hier op het forum. Thanx.
ik heb er geen, maar http://www.minimania.com/web/CatPage/12 ... atalog.cfm laat de scharnieren (21 en 22) zien die op de klep worden geschroefd en daarop komt dan de nummerplaat (20) met nog een paar (24) rubbertjes om klepperen te voorkomen .. HTH, Theo van den Bogaard
Zoals de titel zegt, hoe wordt deze gemonteerd? Indien mogelijk met foto's, voor de bezitters van "oudjes" hier op het forum.
Thanx.
ik heb er geen, maar
http://www.minimania.com/web/CatPage/12 ... atalog.cfm
laat de scharnieren (21 en 22) zien die op de klep worden geschroefd en daarop komt dan de nummerplaat (20) met nog een paar (24) rubbertjes om klepperen te voorkomen ..
HTH,
Theo van den Bogaard
Je moet ingelogd zijn om te reageren.