Interieur verfen, verstandig of niet?

Hey,

Ik heb aardig wat vlekken op de stoelen van mijn mpi.
interieur is origineel : beige zitvlak met van die skai leren zijstukken.

Nu krijg ik het niet meer schoon en het wordt er niet mooier op. Ik ben na een beetje zoeken uitgekomen op textielverf wat voor kleding wordt gebruikt.

Heeft iemand hier ervaring mee? Wat raden jullie mij aan?

De vragen die er zijn:
- is het mooi te krijgen
- geeft het af, ik wil natuurlijk geen gekleurde broek :P


hieronder een link van het textielverf.

https://online.kruidvat.nl/product/6941 ... 0000000709

Al eens aan stoelhoezen gedacht ??

Minimaatje schreef:
Al eens aan stoelhoezen gedacht ??



Ik ben er eigenlijk al meteen vanuit gegaan dat een stoelhoes niet lekker past.
Is misschien een optie om te overwegen. Wel minder risicovol ;)

Textiel verf is lastig. Je zou de verschillende vlakken van de stoelen moeten afhalen, in de was doen! Daarna laten drogen, meestal duurd dit erg lang. Als het HELEMAAL droog is nog een keer wassen om de verfresten weg te spoelen. En dan maar hopen dat het lukt in de eerste keer.

Daarnaast moet je er ook rekening mee houden dat de meesten textielverven bedoeld zijn om iets effen wits te kleuren. Meestal blijf je dan ook vlekken zien (door contrastverschil)

Kortom, erg veel werk voor een vaak minder dan verwacht resultaat.

Handleiding bij Dylonverf

Is het überhaupt mogelijk om het zitvlak gedeelte los te halen van de zijstukken? Want wat is het effect van textielverf op die zijstukken?

Stoelhoezen lijken mij ook de betere optie, of een nieuw/gebruikt interieur.

De stoelen laten reinigen door een profi bedrijf? Mischien een optie.

Het verven gaat zo te horen niks worden. Ik dacht dat het te behandelen/verven zou zijn terwijl het nog in elkaar zit, niet dus...

Ik ga even op zoek naar stoelhoezen dit kost niet de hele wereld. Even aankijken en mocht het toch niks zijn miss toch maar een profi bedrijf inschakelen om het te reinigen. En wie weet kom ik nog een leren interieur tegen die ik altijd al gewild heb( voor een schappelijke prijs dan..... ;) )

bedankt

mocht iemand nog een andere oplossing weten hoor ik het graag.

Het hangt van de beschadiging af, maar Colourlock of iets dergelijks werkt goed.

Als ik je vraag goed lees gaat het om de beige middenstukken en die zijn van stof?

Weet je wat voor soort vlekken er op zitten? Is er iets op geknoeid of is het smoezelig geworden van alle jaren gebruik?
Wat voor soort reiniging heb je al geprobeerd?

Je moet ingelogd zijn om te reageren.