In 2012 ben ik naast mijn vaste baan begonnen met een avondopleiding tot autostoffeerder. Na het vak bij verschillende programma's op TV te hebben gezien, zoals American Hotrod, Kindig Customs en Wheeler Dealers, wilde ik dit vak zelf ook graag leren.
De cursus duurde 2 jaar, maar om extra vaardigheden te leren heb ik de cursus 3 jaar gevolgd. Tijdens en na de cursus ben ik vanuit huis hobbymatig gaan stofferen. Dit werd echter snel meer en meer, waardoor ik vaak in de avonden en weekenden bezig was.
Toevallig had de vader van een dorpsgenoot een stoffeerderij in Vlissingen. Omdat ik af en toe wat van mijn werk op mijn facebook plaatste, sprak ze me een keer aan om te vragen of ik geen intresse had om de stoffeerderij van haar vader over te nemen omdat hij geen opvolging had.
Een hele stap om de vastigheid van een vaste baan op te geven en voor jezelf te beginnen, zeker met een jong gezin, maar de stap toch genomen en heb in 2022 de stoffeerderij overgenomen en werk sindsdien fulltime als stoffeerder. Gelukkig geen spijt gehad van de beslissing en heb het enorm druk. ![]()
Met vriendelijke groet,
Thierry Wattel
Je moet ingelogd zijn om te reageren.