Vanorange's Van restauratie 57-GB-**

*Van is uit elkaar.
*Staat bij de Straler.
*zeer benieuwd hoe de Van uit de oven komt morgen of overmorgen :D
*Van gestraald
*Opgehaald en weggebracht

Vrijdag 17 november 2006

Foto's!! :P

En heel veel succes ermee!!

Vrijdag 17 november 2006

Heeeee, uit de oven? Doe jij je Van in de pyrolyse? En zo ja, zit de neus er nog op, of heb je deze eraf geslepen? Ik heb hier op het forum weleens gelezen dat de meeste ovens alleen een gewone mini kunnen hebben. Ik loop met hetzelfde idee in de rondte.

Groet ron

Birdy schreef:
Foto's! succes ermee


heb er wel een paar, en dank je wel.

ayla":2m65dz3k] Van in de pyrolyse? zit de neus er nog op?[/quote:2m65dz3k]Ja, de Van gaat in de oven en met de neus er nog aan,als het goed is gaat de Van omhoog gekanteld erin en dit is de eerste Van die bij dit straal bedrijf in Soest de oven in gaat, ze hebben al wel ervaring met gewone mini's.

Vrijdag 17 november 2006

He, dat is precies wat ik horen wilde.

Kan je mij het adres PM'en?

Groet ron

Ik ben benieuwd!

Wanneer komen de foto's? ;)

heey!

weer iets nieuws, wat houdt dat in, het in de pyrolyse zetten van je mini??

leer hier steeds meer!! mooi!:)

greetz raoul

Goed bezig !!
Weet je al welke kleur ie gaat worden ?
En blijft ie ook rechtgestuurd ?

Sampdoria schreef:

welke kleur ?
rechtgestuurd ?



Kleur? ja moeilijk ik denk dat het al in mijn naam zit, maar welke tint precies dat is nog even de vraag.

Rechtsgestuurd? dat blijft gewoon zo, heeft iets speciaals.

met je vannetje in de oven gaat prima.heb in 2004 mijn vannetje in soest in de oven laten zetten en daarna laten stralen.check de link van carlien maar.ze weten wat ze doen en ik was erg te spreken over het eindresultaat.helemaal top.

Van is in de oven geweest, ben vandaag bij het openen van de ovendeur geweest het is een apart gezicht om een mini tezien met alleen maar vellen as.
Nu moet de Van alleen nog gestraalt worden, en de beslissing genomen worden om gelijk na het stralen in de epoxy primer of daarmee tewachten tot dat alles is gelast en geleadload, heb gelukkig nog een paar dagen om tebeslissen

Ik ben vandaag even wezen kijken hoe je mini erbij staat, de mijne mag ik vrijdag afleveren. Dan gaan ze `m bakken.

Ik was echt onder indruk van je koets trouwens. Dat wordt een mooie mini. Pracht vloertje ook. Ben benieuwd naar het eind resultaat.

Ik heb een paar foto`s gemaakt ook.
link
link
link
link
link

Roger Wilco schreef:
Ik ben vandaag even wezen kijken hoe je mini erbij staat, de mijne mag ik vrijdag afleveren. Dan gaan ze `m bakken.



Ja ik was er zondag middag, en het is best wel een sinister gezicht als de oven deur open gaat, zo'n oven is echt een uitkomst alleen nastralen en verder heb je dan een kale carrosserie, volgens mij is dit de beste basis om een mini weer in goede staat tekrijgen. succes met het bakken.

Dinsdag 21 november 2006

Dat ziet er wel heel intressant uit, dat resultaat in Soest.

Groet ron

BMC
Woensdag 22 november 2006

wat gebeurt er met de holle ruimtes? daar hangen ook al die vellen in, en dat krijg je nooit meer goed gelakt/beschermd lijkt me? dan zou je bijna een dompelbad moeten hebben.

Als je slim bent slijp je eerst de dorpels open zodat ze daar ook in kunnen stralen.
Dan zit je alleen nog met de dwarsbalk onder de voorstoelen.

Als je dan toch de dorpels open hebt
kun je meteen een gat maken naar de dwarsbalk
onder de stoelen.
Als je die straks van buiten dichtlast
zie je er niks meer van.

ik heb mijn van ook helemaal laten stralen,
en meteen in de epoxie gezet:
http://www.mini1300.nl/minis/minivan/minivan9.jpg

dan heb je een goed begin !

BMC
Woensdag 22 november 2006

dr zijn (in n Van ) nog veel meer holle ruimtes,oa; voorruit en deurstijlen, balk in motorruimte, hoekjes in t spatbord, balken onder laadvloer, valance (achter de tank), hoekjes voor de achterwielen (en die rotten best kan ik je zeggen).
die zul je toch allemaal op eoa manier weer moeten behandelen, vocht komt overal....

Daar ben ik het mee eens, maar de plekken
waar je nu gemakkelijk bij kunt zou ik dan wel gelijk meenemen.

Ik kan de foto's helaas niet zien... :(

Je zou hem idd in een dompelbad moeten dompelen, dan raak je alle ruimte's.

UPDATE: mini Van is gestraald + nieuw album toegevoegt

ziet er goed uit ! :D

heb je er geen epoxie oid op laten spuiten ?

sander schreef:
ziet er goed uit ! :D

epoxy oid op laten spuiten ?



Dankjewel :)
als het goed is , is er er gisteren grijze epoxy op de onderkant en in de wielkasten en motorruimte gespoten deze epoxy is meer roest werend, en de rest van de auto is in de auto epoxy gespoten omdat daar nog het een en ander aan moet gebeuren, hopelijk kan ik de mini zaterdag naar Twente brengen om haar daar te restaureren.

Ziet er goed uit en de body is zo te zien nog redelijk goed, ik zie wel wat oude reparatieplekken, maar geen grote gaten op het eerste gezicht.

Als de body die ik hier nog heb staan dezelfde behandeling zou ondergaan zou het waarchijnlijk een grote gatenkaas zijn.

Wat gaat er qua plaatwerk eigenlijk aan gedaan worden?

Dennis

Dennis schreef:
reparatieplekken, maar geen grote gaten op het eerste gezicht.





Er zitten wel een aantal gaatjes in, een aantal reparatieplekken worden opnieuw gerepareerd

Vanochten was ik in soest omdat mijn koets uit de oven kwam. Toen heb je van ook gezien, wat een mooie vloer zit er in zeg, jemig. Alsof ie nieuw is.

Er zijn wel wat nare reparatie plekken inder het plamuur uit gekomen. Maar ik begreep dat je dat allemaal gaat fixen. Dan wordt het een bloed mooi apparaat. Paar pitjes uit de zijkant poetsen en hij is als nieuw.

Donderdag 30 november 2006

Ziet er goed uit ! Succes verder nog met de restauratie ! blijf het volgen !

VanOrange schreef:
zaterdag de Van ophalen :D


update foto's van na het stralen en 1 foto na de epoxy

eeeey. hoe is het met je project gesteld, is alweer een tijd stil... ?

Hij heeft vast nog steeds niet besloten over de kleur ;) :P

hoe zal ik het zeggen het is meer werk dan je verwacht, maar het lukt aardig zal binnenkort een paar foto's bij plaatsen. En de kleur is al bijna zeker.

@Demelza, Nee het wordt geen zwart dak en ook geen geblokt, maar wel wat anders maar dat blijft een verrassing :D

Ok gelukkig je zit niet stil dus. Met het plaatwerk bezig nu ?

Smarty schreef:
Ok gelukkig je zit niet stil dus. Met het plaatwerk bezig nu ?



ja achterrand ligt eraf en Apaneeltjes ook.

Toch jammer van dat zwarte dak :P :P :P

Demelza schreef:
Toch jammer van dat zwarte dak :P :P :P



Als het door gaat wat ik in gedachte heb, zul je dat niet erg vinden :D

Update paar foto's toegevoegd in mypix

Goed bezig d:)b

Dinsdag 30 januari 2007

Ziet er goed uit meneer VanOranje... d:)b
We wachten rustig af tot je de kleur bekend maakt... :9 [Naja, rustig :)" title="Evil" /> ]

Birdy schreef:
We wachten rustig af tot je de kleur bekend maakt


<<---- wit is officieel geen kleur maar dit is het idee
update met foto's http://brand-72.hyves.nl/

Van is gewassen, alleen nog APK en verzekeren, en IMM ik kom eraan.

Super!!!! ben razend benieuwd d:)b

jiha :D APK gekeurd en de rest is rond, tot op het IMM

Dinsdag 6 mei 2008

Dan kom ik kijken!!!
Ziet er op de foto's erg mooi uit.

Groet ron

stuk je mee gereden die buiten scharnieren het is mooi, maar ah nu zit er weer 1 los :( en dus weer wat lak beschadigd, en de v-snaar moet toch nog even worden bijgesteld het piept iets teveel.

Eej Brand, goed bezig :)
Ik ben benieuwd !!!

Heb je nog niet voorbij zien komen... ;) :P

ik ook niet :'( ,en dan woon je nog wel hier om de hoek,ik zie hem morgen wel.

Maandag 12 mei 2008

Heb 'em niet van dichtbij bekeken, maar hij ziet er erg mooi uit!

Groet ron

Je moet ingelogd zijn om te reageren.