Hilvarenbeek: blauwe pickup BE-**-**

CMC
Maandag 1 januari 2007
CMC
Maandag 1 januari 2007

Gisteren gespot in een stalling in Hilvarenbeek: een lichtblauwe Pickup, BE-**-**, met afdekzeiltje over de laadbak, 12" Minilites, klassieke kuipstoelen, dikke uitlaat. Erg netjes, maar nogal stoffig, dus waarschijnlijk al even stilgestaan.
Misschien het trotse bezit van een forummer ?

ik zou wel willen dat hij van mij zou zijn...
dan zou hij niet zo stoffig zijn..

is mn droom om ooit nog eens een pick up te hebben..
is wel dicht bij ons..hilvarenbeek..kan hier vandaan de ramen in hilvarenbeek in gooien hahahaha

groetjes
pjé :+)

Beetje late reactie van me maar die was op de recordpoging in Drimmelen


Foto uit het immense archief van red baRON

Zaterdag 12 mei 2007

12 inch 10 inch, wat is het nu?

PS bart, BE- is volgens mij in NL het begin van een bedrijfskenteken/grijskenteken van die tijd. Kan dus best zijn dat er meerdere pick-ups zijn die een kenteken hebben welke begint met BE-

Groet ron

Weer wat bijgeleerd ;) . Echt lichtblauw is hij eigenlijk ook niet, en volgens mij had deze vrij standaard stoelen nu je het zegt, maar het is de enige BE-in m'n archiefje.

Zaterdag 12 mei 2007

heeft minikoektrommel ook geen BE? Of zit ik helemaal verkeerd?

Groet ron

Nee die heeft wat anders, had ik ook gecheckt.

Zaterdag 12 mei 2007

dus ik zit verkeerd

Groet ron

Zo is het helemaal ;)


Intussen toch nog een tweede BE- gevonden, maar behalve dat beantwoordt die niet aan de omschrijving..

CMC
Vrijdag 18 mei 2007

Nee, beiden waren het niet. Die ik gespot heb had 12" velgen en meegeplamuurde/gespoten schermverbreders.

BE is de kentekenserie die in Nederland wordt uitgegeven voor later geïmporteerde klassieke bedrijfsvoertuigen met een bouwjaar voor (ik denk) 1977, dus er zullen wel meer Pickups rondrijden met BE :)

Je moet ingelogd zijn om te reageren.