Hey, men coepertje is net klaar voor een nieuwe kleur, maar... weet er iemand van jullie hoe of waar ik de originele rover kleuren kan vinden,bestaan er op internet sites met de juiste kleuren codes of samenstellingen of evt verffabrikanten??? wederom bedankt voor jullie massale antwoorden www.minicolours.co.uk je kan ook ff naar de rover lopen en een kleuren boekje vragen??? Hey Wiebe, bedankt voor de tip, ziet er reuze uit!! Hopelijk weet m'n spuiter nu wat ie met die codes moet aanvangen! Hey Lemon8, ja dat kan natuurlijk wel maar mijn ervaring met roever is dat ze je liever zien gaan dan komen,toch bedankt voor je advies!! thx Een beetje prof. spuiter heeft een kleurengids van meedere automerken en type's. De verschillende verffabrikanten geven die gewoon uit. Er staat zelfs A-ford zwart in!!!!! Dus een mini moet zeker lukken !!! Heel goede tip, mijn mini (althans de volgende) wordt jaguar Blue. Voor de liefhebber een geweldige kleur Door even te zoeken op het forum had je je antwoord ook al een aantal maal kunnen vinden... Zie bijvoorbeeld hier: http://www.minisevenclub.nl/forum/viewt ... =kleurcode Je moet ingelogd zijn om te reageren.
Hey, men coepertje is net klaar voor een nieuwe kleur, maar... weet er iemand van jullie hoe of waar ik de originele rover kleuren kan vinden,bestaan er op internet sites met de juiste kleuren codes of samenstellingen of evt verffabrikanten??? wederom bedankt voor jullie massale antwoorden
Hey Wiebe, bedankt voor de tip, ziet er reuze uit!! Hopelijk weet m'n spuiter nu wat ie met die codes moet aanvangen! Hey Lemon8, ja dat kan natuurlijk wel maar mijn ervaring met roever is dat ze je liever zien gaan dan komen,toch bedankt voor je advies!! thx
Een beetje prof. spuiter heeft een kleurengids van meedere automerken en type's. De verschillende verffabrikanten geven die gewoon uit. Er staat zelfs A-ford zwart in!!!!! Dus een mini moet zeker lukken !!!
Heel goede tip, mijn mini (althans de volgende) wordt jaguar Blue. Voor de liefhebber een geweldige kleur
Door even te zoeken op het forum had je je antwoord ook al een aantal maal kunnen vinden... Zie bijvoorbeeld hier: http://www.minisevenclub.nl/forum/viewt ... =kleurcode
Hey,

men coepertje is net klaar voor een nieuwe kleur, maar...
weet er iemand van jullie hoe of waar ik de originele rover kleuren kan vinden,bestaan er op internet sites met de juiste kleuren codes of samenstellingen of evt verffabrikanten???
wederom bedankt voor jullie massale antwoorden
www.minicolours.co.uk
je kan ook ff naar de rover lopen en een kleuren boekje vragen???
Hey Wiebe,

bedankt voor de tip, ziet er reuze uit!!
Hopelijk weet m'n spuiter nu wat ie met die codes moet aanvangen!
Hey Lemon8, ja dat kan natuurlijk wel maar mijn ervaring met roever is dat ze je liever zien gaan dan komen,toch bedankt voor je advies!!
thx
Een beetje prof. spuiter heeft een kleurengids van meedere automerken en type's.
!!!
De verschillende verffabrikanten geven die gewoon uit.
Er staat zelfs A-ford zwart in!!!!!
Dus een mini moet zeker lukken
Heel goede tip, mijn mini (althans de volgende) wordt jaguar Blue. Voor de liefhebber een geweldige kleur
Door even te zoeken op het forum had je je antwoord ook al een aantal maal kunnen vinden...
Zie bijvoorbeeld hier:
http://www.minisevenclub.nl/forum/viewt ... =kleurcode
Je moet ingelogd zijn om te reageren.