Racing Green 1000 posts bereikt

RHR
Woensdag 27 oktober 2004
RHR
Woensdag 27 oktober 2004

Opeens viel mij iets op. Racing Green heeft opeens Sir Issigonis boven zijn Pick up staan. Dat betekent dat ook hij in het illustere rijtje valt van "veel posters". Zelf houd hij hierover z'n mond, ken hem inmiddels al een beetje, maar hij moet er nu toch aan geloven :)" title="Evil" />

Alvast een kick off:
Monte Carlo

Aangezien dat Demelza ook nog (steeds) geen naam heeft, kan het nog wel even duren voor dat RG er ook een krijgt dus kunnen we nog even brainstormen.


Wat dachten jullie van:

"The Never Ending Story"
"Bart Pick-up!"
"SuperBelg"
"Big Belg"


Ik weet nu even niet meer, zal nog eens nadenken verder...

"Flower Boy"
"Zeker en vast"
"Belgians best"

En daar gin m'n inspiratie weer...

Woensdag 27 oktober 2004

Ik vind 'The Never Ending Story' heel toepasselijk (ook ervaring Ini? ;)), alleen is het wel een beetje lang.
Hier in huis wordt Racing Green altijd betiteld als 'Bart, de Belg'.

Ook voor Racing Green hebben we nog even de tijd.
"Bartman" vind ik ook wel leuk...

Bartman - is van de Simpsons
Zal hij daar blij mee zijn :x
Vind Pick-upboy ook wel iets hebben, aangezien Bart helemaal gek is van de Mini Pick-up.

Zondag 31 oktober 2004

Wat is er mis met de Simpsons? Die slogan op dat plaatje zegt het toch juist helemaal? :)

Nog steeds geen 1000 posts naam...

Bartman is de beste optie vindt ik!

Vind ik ook.

Voila de rijdende (mini) rechter heeft gesproken. O:)

(dat is 1 naam, nu die anderen nog... :O )

Zoek gerust verder..

Bartman was de naam waar ik heel zelden eens mee tekende, maar voor mij is dat intussen een beetje voorbij. En dat is niet omdat de Simpsons steeds weer dezelfde afleveringen uitzenden (alhoewel, ik heb gehoord dat ik weer moet kijken omdat er nu weer nieuwe lopen). en ook niet omdat de single van the Simpsons m'n eerste cd'tje was.

Pick-up-boy was m'n nick in den beginne nog voor het mscn-forum, dat had ik hier eigenlijk moeten aanhouden maar ik dacht ach ooit ben ik geen boy meer maar een man. Dat denk ik nog steeds trouwens. En wat deed ik dan, één of andere kleur van m'n mini nemen, net de enige mini die ooit wel eens verkocht zal worden.

The never-ending story snap ik niet helemaal. Wat Tincu ermee bedoelt wel, maar Inimini ? Uitleggeuh :P of gaat dat over dat ene voorval met die tka's :D

Moest ik mezelf niet zijn maar iemand anders, zou ik "singlepoint" wel een leuke woordspeling vinden. Singlepoint omdat ik singlepoint coopertjes rijdt, maar daarnaast ook omdat ik nog steeds single ben.

Intussen heb ik de autoprune alweer "ingehaald", de 1.000 zijn weer bereikt. Niet opgeven dus, maar Bartman really won't do I'm affraid (dan toch een never-ending story?). Als pick-up-boy nu nog een spitsvondige twist zou krijgen.. Ow en Dem. wacht al langer op een naam dan ik. So focus on her, not on me.

I can't focus on myself, because I have no/little say in it. So I focus on you! :)" title="Evil" />

Jammer, Bartman valt dus af...

Monte Carlo is wel leuk, alleen is het jammer dat die nick in gebruik is door de hond van Bijou... Of heette die nu anders :?

El Monte
Monte Pickie
Pickarlo
pick-up 'till I die

pfff ni makkelijk zeg :P

Hey, jij mag niet mee doen!!! :P

Monte girandischi (= Monte Pick-up (alleen dan wel in de zin van platenspeler))
Monte Belga
Droogzwieper
Mini Telone

Donderdag 2 december 2004

Zijn we er al uit? Ik vond Bartman het leukste, maar daar wordt wel heel hard tegen geprotesteerd :)

white knight
Dit slaat op de kleur van de pick op de avatar en hij heeft het wel verdient om geridderd te worden voor het bereiken van een mijlpaal

Donderdag 2 december 2004

De prins in de witte pickup dan meer :)

Dat kan.
Of gewoon pick-up-boy
of pick-me-up.

Oh, ik had ook nog
Red & White.

Dan heb je de kleuren van z'n mini's en krijg je dus
Racing Green, Red & White :)

Bas
Vrijdag 3 december 2004

Pickie :+)

RHR
Vrijdag 3 december 2004

Vind ik een beetje lullig klinken 8)

ik snap em nu pas :D

The never ending story begint stilaan toepasselijk te worden, maar niet als titel.

pick-up-boy
pick-up-man
pick-up-dude
pick-up-adept
pick-up-goeroe is er (ver) over :9

Valt het op dat er pick-up in mag voorkomen :9 maar ik sluit me aan bij jullie keuze, ik hou me mond en zie wel wat er verschijnt zodoende heb ik voor het nieuwe jaar een titel.

"pick-up boy" denk ik. Aangezien die eerder ook al geopperd is en aangezien je Bartman niet leuk vind ;)

Bart-pick-up iets misschien?
Of juist Pick-up-Bart?

Of een afkorting daarvan: P.U.B.?

en wat denk je van Bart-up ?

Dinsdag 18 januari 2005

Tja, die vond ik ook het leukste, maar die is afgekeurd...

Toch BartMan? (Het is nu toch niet "alles beter dan Sir Issigonis" he?)

Nee hoor die sir Issigonis stoort me niet maar het is wel handig als m'n naam erbij staat, zoals bij jou en vele anderen al in de forumnaam het geval is. Morriske die hier als eerste met "Bartman" kwam opdraven had dit omdat ik wel eens onder die naam tekende in een mailtje naar hem, dus echt vies ben ik er nu ook weer niet van. Een aangezien jullie te lui zijn om verder te zoeken :P :P :P just messing around.

Woensdag 19 januari 2005

Hadden we "Bart de Belg" al gehad? :)

RHR
Woensdag 19 januari 2005

Belgium Bart

Wat vind je zelf van "Bart de Belg" ? Zo sta je bij ons namelijk bekend ;)

Eelke schreef:
De prins in de witte pickup dan meer :)


Dat vind ik eigenlijk wel een hele leuke, wachten is alleen nog op de prinses die erbij in stapt ;)

Ook The Never Ending Story vind ik nog steeds toepasselijk :x
Misschien moeten we er "The Never Ending Story met de Prins Bart de Belg in de Witte Pick-Up" van maken..
Nah wordt wel een beetje lang he..

Prins Bart een idee?

Goofy...
Kwam ik net op.
Maar wat vind Racing Green zelf van het voorstel van Tincu? Prins Bart?
Vind ik ook wel wat hebben.
Of PIWP=(Prins In Witte Pickup)

Demelza schreef:

Of PIWP=(Prins In Witte Pickup)



Maak er dan PIMP van.. (= Prins in melkkleurige Pickup) :D

Peter schreef:
Demelza":rlilopxw]
Of PIWP=(Prins In Witte Pickup)



Maak er dan PIMP van.. (= Prins in melkkleurige Pickup) :D[/quote:rlilopxw]

@Peter: jij hebt Bart nog nooit ontmoet denk ik ;) ..hij is geen pimp maar een lieve prins hoor O+

Wat betreft de namen: BB vind ik ook wel wat, zelfde als Belgische Bart zoals wij je altijd noemen, maar BB klinkt wat leuker.
Of inderdaad Pick-up Bart, die vind ik ook wel leuk :)

Moeilijk, moeilijk, moeilijk.....

Zo, ik heb hier maar eens een poll van gemaakt, anders komen we er nooit uit. Zo heeft Bart zelf er ook nog iets over te zeggen (precies 1 stem :P)

Bij deze.

En willen de 2 maloten die the never ending story gekozen hebben zich dan nu bekend maken :P

Inimini neem ik aan ? En mr.woody ofzo ;-)

O:) 8) :x :)" title="Evil" /> :+)





[size=75:1xvtyxe6]Volgens mij was ik dat O+ [/size:1xvtyxe6]

hah, weet nu na het IMM eindelijk wie Racing Green is. Heb gekozen voor pick-up Bart, maar eigenlijk mist er nog iets, maar weet niet wat.

greetzzz

Het volk heeft gesproken :) Ik heb de poll gesloten, dus het wordt Bartman. Eindelijk, een naam voor Racing Green. Eigenlijk best een goed idee van mij, zo'n poll O:)

Je moet ingelogd zijn om te reageren.