motorfiets motor conversie??

Hey Allemaal,

Ik kan waarscheinlijk voor een lek bedrag komen aan een 900 honda fireblade motor komen!!!

Ik heb op www.zcars.org.uk al het een en ander gevonden. Zijn er nog mensen met ervaring met dit soort dingen ??

Misschien kan iemand mij adviseren.

Het lijkt me wel leuk om te bouwen. een uitdaging zal ik maar zeggen.

Met vriendelijke mini groeten,
Mart

In Miniworld van JULI 2005 staat een advertentie van z-cars.
Voor 17 pond krijg je een dvd met een soort handlieding waarin staat hoe je je Mini in 3. ja et op 3 dagen aankunt passen, en op de weg kan rijden.
O.a de ophanging, welk deel moet je uit de bodem halen enz.
Let wel dat je eerst de auto moet laten keuren voordat je de weg opgaat, want ik zu het niet aandurven.

Hopenlijk kan je hier wat mee.
En aangezien ze ermee adverteren , zal het ook wel op hun site te vinden zij.

Mocht je het gaan doen, hou ons op de hoogte .

vr. gr.

race eend schreef:
Let wel dat je eerst de auto moet laten keuren voordat je de weg opgaat, want ik zu het niet aandurven.



En vergeet niet dat de RDW in Nederland heel erg moeilijk doet over alle aanpassingen aan een auto en dat doen ze in Engeland veel minder streng. Dus of je hem door de keuring krijgt hier betwijfel ik.

Woensdag 8 juni 2005

He mart,

Als je even je e-mail adres PM heb ik nog wel een filmpje voor je.

Groet ron, ciska, ayla en cooper.

Of het Hayabusa blok met Westfield conversie...
Zelfde blok als uit de XR2...
Hayabusa turboblok met maximale druk heeft iets van 430PK.... :)" title="Evil" />

Ik heb die DVD en dat is best een aanrader.

holy shit!! als 1 motor niet genoeg is waarom niet gewoon 2 motoren er in 320 pk. sinterklaas.. doe mij die maar!! wel heel erg interessant zo'n ombouw als je genoeg geld hebt teminste. blijft dat allemaal zomaar heel?

Ik ben op de stand van z-cars geweest. Erg goeie conversie langzamerhand.

Als ik nu weer een roadster zou bouwen zou ik het frame van z-cars nemen en aanpassen. Ben je echt heel snel klaar en heb je een heeele brute auto. Wel een nadeel dat de ketting maar 5000km meegaat d8 ik.

Nog een nadeel: sta ik te kwijlen bij de mini van z-cars, zie ik ernaast een Smart roadster staan. Met achterin... juist een Hayabusa. Das dan weer minder, denk je dat je snel bent in een mini, is een Smart even snel. Ik trok trouwens met caravan achter de mini een Smart Brabus er (makkelijk) uit. Hihi.

Wel een nadeel met zo'n ding is dat je je Mini achteruit kan gaan drukken ipv rijden... geen achteruitversnelling namelijk!

Zou ik denk ik een Honda Goldwing-blok (oid) nemen: 6 cilinders, supergeluidje en wel een achteruit!

Is ook met achteruit leverbaar bij z-cars. Aparte electro-motor. Ik zag bij een demo een man zijn deur opendoen en met het voetje de auto achteruit duwen.

Ook met de electromotor schiet het niet op trouwens vind ik.

Heeft er iemand al eens echt geprobeerd om erachter te komen hoe het zit met de keuring bij de RDW??? Die nederlandse bedrijven die deze ombouw ook doen, weten die hier niet iets over??? We weten allemaal dat het super cool is en dat het inbouwen wel zal lukken maar als je er de weg niet mee op mag is het toch minder leuk.....

Via de zoekfunctie en dan z-cars kun je er nog meer topic's over vinden trouwens.....

Kan ik via via aan die DVD komen, please?!?! (PMtje)

Porbeer het eens bij Ben van Leeuwen; deze verkoopt ook Honda conversie sets, dus ik denk dat hij wel weet wat er wel en niet mag.

WHAT! ik heb van de week de dvd gezien..


die mannen bouwen het frame in drie dagen in een mini..

incl. de koppeling, de handrem, de electra etc etc.

je krijgt er gelijk zin in en ze laten het eruit zien als een ontiegelijk makkelijk karweitje, waarbij je je afvraagt waarom niet iedereen dit doet.

Lol,
zonder die achteruitversnelling is het een moderne versie van the flintstones, lol, maar dan met nen mini :D

W*!!!!!!!!!!!!!! Niet doen!!!!!!! die conversie!

Anders ben ik niet meer snel ;) .

O nee, wel doen, een Busa mini wordt dan 1e in de ASL klasse! We hebben dan een turbo Busa nodig voor onder de 11 seconden en een busa voor onder de 13, ik in de 14 en dan pakken we alles! Mini ownzz.

Vor de geïntresseerden.. morgen worden er duizenden Hayabusa's verwacht op 1km. van m'n deur, op de allereerste Europese Hayabusa meeting (Wandeldijk Linkeroever). Benieuwd of ze weer langs m'n straat worden geloodst en er weer eens wat te zien valt hiero.

wie van jullie heeft die dvd, mischien kun je een copietje sturen? Ik heb dan nog wel een copietje van "Ultimate Mini Performance".

Of is dit te illegaal?

mvg robert

Hoi,

Ik was afgelopen weekend op MITP en ging ff kijken bij Z-cars. Hebben ze een rwd K20A conversie staan!

Als je toch gek wilt doen^^.

Om ff een 'oud' topic weer op te rakelen:

Heeft iemand die DVD thuis liggen?

Ik heb ze allebei, bij minifilms via creditcard en binnen 3 dagen thuis.
Ow en er is er nu nog een geloof ik (zag ik op de stand d8 ik), het kan kennelijk nog gekker.

M

zijn ze de moeite waard?

Weet je, het is voor ieder wat wils. De a-series zijn super, de geblowde^^ a-series zijn spectaculair (al vind ik dat het maar net heel blijft lijkt), en die motorfietsgevallen zijn gewoon ongeloofelijk. Dat de handling van een mini zo goed is met 370 pk!

De VTEC's zijn eigenlijk saai. Is gewoon een stabiele conversie, maar verreweg het beste voor op de weg.

Bil Solis kiest eigenlijk wel altijd een 1380 als winnaar.

Ik kijk elke maand wel eens die dvd^^. Als je van extreme mini's houdt is het wel een must om te hebben.

M

Woensdag 31 augustus 2005

ik wil hem ook wel hebben en ik vind het niet heel erg om niet het origineel te hebben. :x Zou ik dit met iemand kunnen regelen? Hoeft natuurlijk niet gratiz

Donderdag 1 september 2005

Ik heb beide DVD's maar kopieer deze niet. Kijk, als je nou muziek download van een enorm concern is dat niet goed maar ik begrijp het wel. Maar deze jongens hebben een klein eigen bedrijf en geven deze DVD's uit. Koop ze gewoon direct bij hen, niet duur en dan hebben ze weer geld om de volgende DVD te maken. Kleine moeite, groot plezier, toch?
link

Donderdag 1 september 2005

Ben ik het eigenlijk ook mee eens^^. Zo blijven leuke dingen komen van ze.

Ik weiger ook gekopieerde software van BLIZZARD, ik heb zoveel respect voor die lui dat ik alles officieel koop. Niet dat ze het meer nodig hebben, dat geld, maar ik vind het zo knap wat ze maken.

Zaterdag 10 september 2005

Markos schreef:
Wel een nadeel met zo'n ding is dat je je Mini achteruit kan gaan drukken ipv rijden... geen achteruitversnelling namelijk!





Daar had mijn vader al een oplossing voor:
De Mini-bak laten zitten en zo aanpassen dat alleen de 4e versnelling en de achteruit werken. Deze drijf je aan door het blok uit motorfiets met 6-bak.
Gevolg: 6 versnellingen vooruit en 6 achteruit. ook zal het theoretisch wel mogelijk zijn om dit in 1 versnellingspook te stoppen(2 poken vind ik niet echt mooi.

Donderdag 13 oktober 2005

misschien niet het juiste topic, maar fillempie:

link

leuk zo'n burnout....

Is inderdaad een filmje van een bike engined mini. Deze staat op de DVD van ultimate mini, the Z-car builder. Super coole DVD trouwens....

Het blijft leuk. De wil is er, de tijd is er, de ruimte is er, alleen het is zo'n duur grapje bij elkaar..........

[size=75:1awhy8q3][Topics samengevoegd-Demelza][/size:1awhy8q3]

Hey, ik heb een mini staan maar zit een kapotte motor in, nou wil ik er wel iets leuks mee doen.

Heeft iemand van jullie ervaring of verstand van een motorblok( van yamaha r1 of suzuki gsxr bijvoorbeeld) in een mini zetten.
Hopelijk kunnen jullie mij helpen.
mvg
Nick

Ik heb je vraag aan een bestaand topic geplakt en de daaropvolgende reacties die je wezen op de zoekfunctie verwijderd zodat dit topic zo schoon mogelijk blijft.

Je moet ingelogd zijn om te reageren.