weer een nieuw concept...

Maandag 12 september 2005

Vind deze toch geslaagder...

Markos schreef:
Vind deze toch geslaagder...


En die is gewoon bestelbaar in Italie. Breng je MINI erheen en leg € 10.000,- ernaast. dan krijg je hem zo terug :D
Castagna sinds 2002

Maandag 12 september 2005

Het verschil is dat het concept van de IAA ook gelijk een voorproefje is voor de nieuwe nieuwe Mini van 2007. En (gelukkig, als je het mij vraagt) is het natuurlijk maar een concept, waaraan voor de productieversie nog van alles kan wijzigen, onder andere n.a.v. de reacties die op dit conceptmodel komen.

Ik vind dat "Vannetje" met die 2 openslaande deurtjes wel heel erg gaaf moet ik zeggen......

Dinsdag 11 oktober 2005

Ja Crispy , bedankt, dat bedoel ik (ik heb het artikel naar mijzelf gestuurd en heb de link nu ook :)

De Frankfurt model heeft zelf een (Amerikaanse pick-Up) achtige extra deur achter de passagierstoel.

Dat in combinatie met zo'n grote dubbele MINI schuifdak en je kunt op allelei manieren je spullen kwijt :D

(ik had m gewoon door rechtermuisklik op "meer" te geven en dan copy shortcut te kiezen)

Dinsdag 11 oktober 2005

Hey rechtermuis en link copieren gaat ook
:? :)

Kan nou niet zeggenn dat het materiaal is dat verkoopt. Lijkt wel iets dat afkomt van "Pimp my Ride". Ik sluit me geheel aan bij Mr. Woody.

Laat dit een concept blijven plz!!! ;)

Zondag 23 oktober 2005

sorry vind hem niet mooi

vind de bmw mini al niet echt een mini meer meer dit vind ik gewoon lelijk.

en ik geef toe er staan wel MINI's in mijn vitrine kast want hij is op zichzelf erg mooi maar nee ik vind het geen mini meer

Zondag 23 oktober 2005

De concept Frankfurt zijn de reacties zowiezo niet erg gunstig op, ook niet vanuit de Mini2-wereld. De concept (of is het een Photoshop) van de bestaande Mini2 met "suicide doors" vind ik persoonlijk wel erg geslaagd, ik hoop dat ze voor het productiemodel meer die kant op gaan.

Het Frankfurt concept vind ik nogthans prachtig, maar het Tokyo concept is zo lelijk, echt geen stap vooruit vind ik.

En deze dan. Ik vind het echt bruut. Jammer dat het geen concept van BWM zelf is. Maar misschien komt dat nog wel.

Bron





Greetzzz

Ik vind het een beetje een kruising tussen de nieuwe mini en een Ford Focus. Zou alleen wel cool zijn als hij op de markt komt.

Wellicht een nieuw Marcos concept... :)

Maandag 31 oktober 2005

Die is wel heftig. Ik denk wel aleen dat BMW wel vergeten is de naam Marcos op te kopen :)

Ik denk trouwens niet dat die te koop is, ze zouden gek zijn...

Die is al heel oud volgens mij :)

Maandag 31 oktober 2005

Iets meer dan een jaar, blijkt, als je op het linkje "Bron" klikt. September 2004.

Misschien leuk idee om met een team van ervaren mini knutselaars een nieuw concept te gaan bouwen ;)

Na onderstaande modellen

- Wagon
- Woody
- SU Wagon (verhoogd)
- Tender (cabrio)
- Crossup ("pick-up)
- hybrid (idd hybride motor)

Komt Castagna uit met de Clubman Woody



mini7benno schreef:

En die is gewoon bestelbaar in Italie. Breng je MINI erheen en leg € 10.000,- ernaast. dan krijg je hem zo terug :D
Castagna sinds 2002



Zal die wel zijn dan?!

Nee hoor, dat ging over een door Castagna zelf verlengde versie op in 2005, op basis van de saloon:



Bovenstaande witte lijkt me op carosserievlak een normale mini clubman, zoals ze sinds eind vorig jaar verkocht worden door BMW.

Mocht je twijfelen, de achterpartij van de Clubman is veel verticaler dan de schuin aflopende Castagna.

Je moet ingelogd zijn om te reageren.