Olla,
Hier weer een vraagje van mij. Dit zal in de komende tijd wel vaker gebeuren omdat ik het een en ander aan klussen op stapel heb staan voor m'n mini.
Ik denk dat m'n thermostaat is overleden en nu vraag ik me af wat voor een er in moet. Je hebt er voor zover ik weet drie : 74, 82, 88. De mini is een 1000 cc uit '89. Zouden er meer redenen kunnen zijn waarom mijn temperatuurmeter het niet doet ?
Let me know.
Greets Jille.
[size=75:316lo3d3][Edit: titel veranderd - Eelke][/size:316lo3d3]
Het kan zijn dat de sensor het niet meer doet (onder het thermostaathuis)
Het kan zijn dat je spanningregelaar het niet meer goed doet (doet je benzine meter het nog wel)
Of de meter zelf is niet meer goed.
Een manier om de thermostaat te testen is om deze los te halen en in kokend water te dompelen. Als deze dan open gaat dan doet ie het nog. Anders is ie stuk.
82 graden is volgens mij de thermostaat die er standaard in zit. Maar dat is ook afhankelijk van de weersomstandigheden alsmede de toestand van je motortje.
mini mart:
Het kan zijn dat je spanningregelaar het niet meer goed doet (doet je benzine meter het nog wel)
hoe kan je daar achter komen??
mijn meters (smihts) doen het ook niet meer ( had me benzine meter verkeerd aangesloten )
en weet dus ook niet hoe warm me blokje is...
gr daan
mini mart:
Het kan zijn dat je spanningregelaar het niet meer goed doet (doet je benzine meter het nog wel)
Als de spanningsstabilisator defekt is werken de temperatuur en benzinemeter beiden niet.
@ Linkaard
Daarom vroeg ik dat dus ook. Als de benzinemeter het ook niet doet zou ik het in de spanningsregelaar zoeken.
@ Minidaan
Je zou even kunnen kijken of je een regelaar ergens vandaag kan halen (van iemand die er nog een heeft liggen) om het te testen. Dan weet je iig waar je het zoeken moet.
oke, gaan we en andere er inzetten die ik nog heb liggen.
maar weet iemand ook wat die spannings regelaar precies doet??
Spanningsregelaar zit bij nieuwere mini's op de dynamo. De dynamo levert nogal verschillende waardes aan stroom bij verschillende toerentallen, spanningsregelaar zorgt ervoor dat de accu toch netjes wordt bijgeladen. Echter deze spanningsregelaar heeft er volgens mij niets mee te maken.
Wat bij jou mogelijk niet lekker werkt is de spannings-stabilisator achter de klokken (metaalkleurig en rechthoekig). De temp en benzine meter zijn vrij gevoelig, de stabilisator zorgt ervoor dat de stroom ernaar toe geregeld wordt. Volgens mij is het niet veel meer dan een weerstandje, bij ouderdom wil ie nog wel eens de geest geven.
Olla,
Ben vandaag erachter gekomen dat mijn warmtesensor kaduuk is. Tenminste dat hebben ze bij Riverhouse mini bekeken. Was dus niet de thermostaat. Ga morgen een nieuwe er in zetten en gelijk nieuwe motersteun bussen. Bedankt voor de tips zo kom ik iedere keer verder.
Greets Jille.
henkmarius schreef: Wat bij jou mogelijk niet lekker werkt is de spannings-stabilisator achter de klokken (metaalkleurig en rechthoekig). De temp en benzine meter zijn vrij gevoelig, de stabilisator zorgt ervoor dat de stroom ernaar toe geregeld wordt. Volgens mij is het niet veel meer dan een weerstandje, bij ouderdom wil ie nog wel eens de geest geven.
Waar de spanningsstabilisator voor zorgt is dat er een "constante" referentiespanning is. De meters meten in feite niet meer dan de spanning die over de sensoren staat, die niks anders zijn dan variabele weerstanden. Maar, om dat nauwkeurig te maken, moet de totale spanning wel een vaste waarde hebben, en dat geldt niet voor de "kale" spanning die zo uit de dynamo komt.
Nu zeg ik hierboven "constant", maar stiekem is de spanning van die stabilisator helemaal niet constant; wat de stabilisator simpelweg doet is de spanning aan- en uitschakelen. De verhouding tussen aan en uit is zo dat het gemiddelde altijd hetzelfde is. De reden dat je meters toch niet op en neer staan te wippen is dat deze relatief traag reageren op verandering in de spanning, er zit dus als het ware een mechanische demping op. (Kijk maar hoe lang het duurt voor je benzinemeter bovenin staat als je met volle tank het contact aan zet).
@Mini Mart: ik denk dat linkaard even verward was doordat je het vraagteken vergeten bent bij je "vraag".
hey,
het is allemaal weer dik in orde!! me benzine meter & temp meter doen het weer.
heb de spannings regelaar vervangen ( die rechthoekige )
en opeens deed alles het weer
de oude heb ik ff open gemaakt en het draadje ( het weerstand achtig ding ) was zwart en in 2 stukken dus kapot..
bedankt voor de info...
gr daan
ps: volgende probleem WEER de koppakking!!!
nu maar wel ff opschieten met me nieuwe blokje
Ik heb al bij een ander onderwerp aangegeven dat mijn teller aangeeft dat de mototr nooit echt warm wordt (net boven cold blijft hij hangen). Nu blijkt echter dat ook mijn brandstofmetertje niet doet wat hij moet doen! Daarom even een nieuw onderwerp omdat er misschien een link is tussen deze twee...
Aangezien de teller aangaf dat ik bijna geen benzine meer had, ben ik gaan tanken (logisch natuurlijk), maar tot mijn verbazing was hij als na 14 liter vol !
En ja, ook toen ik de mototr weer startte gad het metertje aan inderdaad weer vol te zijn... maar dit kan natuurlijk nooit aangezien er 34 liter in een tank gaat...
Wie heeft dit ook gehad en/of kan me helpen?
Hoi, ik heb je vraag even aan een bestaand topic toegevoegd, lees het eens door.
Is zo'n spannings-stabilisator voor achter de klokken gewoon los te krijgen bij de mini boer?
Mijn temperatuurmeter schiet meteen in het rood of zelfs erboven als ik gewoon start, terwijl de benzine meter alleen bovenin staat als ik net getankt heb.
Als ik dan een paar km gereden heb, zakt hij tot verder onder nul.
Hallo
weet iemand wat de spanning is welke uit deze stabilsator komt
De stabilisator stabiliseerd alleen, dus gewoon 12V
Mijn benzine meter doet het goed, maar de tempmeter geeft nadat hij net 1 minuut aanstaat, rood aan. Dus ik vermoed dat de tempsensor naar de tempsensor hemel is. Toch?
Groetjes,
Maurice
Vaak geeft die dan juist nix meer aan. Maar of dit verschijnsel ook kan . Je kan in je radiateur kijken of je waterpomp nog wel het water rond pompt.
de kabel van Mausje maakt most probably kortsluiting, dan geeft hij een hoge waarde aan...
Als hij na een koude start na 1 minuut in het rood zit is het waarschijnlijk je sensor.
Ik zou dat eerst proberen.
Bij een warme motor is het natuurlijk een ander verhaal.
Groet
Saab
vlassie schreef: Vaak geeft die dan juist nix meer aan. Maar of dit verschijnsel ook kan . Je kan in je radiateur kijken of je waterpomp nog wel het water rond pompt.
Het water wordt mooi rondgepompt..aangezien ik lekkere warme lucht uit de kachel krijg. ( beide slangen lekker warm )
Red Flame":2bpd4ujm]de kabel van Mausje maakt most probably kortsluiting, dan geeft hij een hoge waarde aan...[/quote:2bpd4ujm]
Welke kabel? Die aan de sensor zit?
Saab":2bpd4ujm]Als hij na een koude start na 1 minuut in het rood zit is het waarschijnlijk je sensor.
Ik zou dat eerst proberen.
[/quote:2bpd4ujm]
Is de sensor zelf ook door te meten?
Ik had `m al eruit gehaald en schoongemaakt, maar mocht niet baten.
Is het eigenlijk een carb of een injectie?
Over je sensor doormeten staan dingen op het forum, maar nu op m'n mobiel even lastig zoeken. Je kan je sensor kabel even van de sensor af halen, gaat die nu nog naar rood: dan ligt de kabel ergens aan massa (kortsluiting). Zo niet is de kans groot dat de sensor naar de sensoren........... is
Carb...1000tje
Ik zal dat eens proberen
wel zorgen dat het stekkertje niet tegen massa aan kan komen.
Ik heb ook een soort dergelijk probleem. Mijn temperatuurmeter (smiths) gaat na enkele minuten rijden met de mini (koude motor) direct naar H. Als ik wat meer met de gas speel zie je het metertje zo naar de H stijgen. Aan wat kan dit liggen ? Mijn kachel doet het voor de rest prima.
Ik heb net nieuwe temperatuursensor gestoken, de thermostaat is nieuw sinds ik het blok er in heb liggen (4 maand geleden ongeveer). Ik heb de kabeltjes van de temperatuurmeter ook al een keer omgewisseld maar dit hielp niet.
Grts, Mini1991
mini1991 schreef: Ik heb ook een soort dergelijk probleem. Mijn temperatuurmeter (smiths) gaat na enkele minuten rijden met de mini (koude motor) direct naar H. Als ik wat meer met de gas speel zie je het metertje zo naar de H stijgen. Aan wat kan dit liggen ? Mijn kachel doet het voor de rest prima.
Ik heb net nieuwe temperatuursensor gestoken, de thermostaat is nieuw sinds ik het blok er in heb liggen (4 maand geleden ongeveer). Ik heb de kabeltjes van de temperatuurmeter ook al een keer omgewisseld maar dit hielp niet.
Grts, Mini1991
Niemand ?...
spanningsstabilisator kapot?
Red Flame schreef: spanningsstabilisator kapot?
Van de middenklok ? Mijn benzine meter doet het wel ze dus... ?
dus kan de stabilisator nog steeds nog kapot zijn...
Hoi,
Kan ook zijn dat de verbinding op de stabilisator slecht is. heb ik zelf gehad.
Even opschuren en opnieuw verbinden.
suc6
Wallace schreef: Hoi,
Kan ook zijn dat de verbinding op de stabilisator slecht is. heb ik zelf gehad.
Even opschuren en opnieuw verbinden.
suc6
Ja maar het probleem is er is 1 verbinding afgebroken bij de stabilisator. Dus heb ik nu de kabel samen op de aansluiting van de benzine meter verbonden. Kan dit daar misschien aan liggen ? Waar kan ik misschien z'n nieuwe stabilisator halen ? Heeft een autohandel dit liggen ?
Hoi,
Weet niet of dat problemen geeft.
Je zou kunnen proberen om de benzinemeter even los te gooien en alleen de temp.mtr erop. Kijken wat er dan gebeurt. En anders heeft n mini centre er zeker wel. Heb er nog nooit 1 gekocht.
Gr
Ok ik zal het eens proberen. Bedankt in ieder geval.
Je mag volgens mij idd maar één kabel op één pootje zetten van de stabilisator. Dus dat kan goed het probleem zijn. Maar: even chekken door alleen de temp meter aan te sluiten.
Ik heb 't inmiddels getest ( 2 weken later ofzo)
Zodra ik het stekkertje eraf haal zakt de meter weer naar koud, dus ik kan er vanuit gaan dat de tempsensor zelf kaduuk is.
Groetjes,
Maurice
Inmiddels stijgt de benzine meter meteen door naar max ( terwijl de tank halfvol is )..dus ism de tempmeter op max zal het de spanningsregelaar wel zijn...
Maar waar moet ik naar zoeken? hoe ziet het eruit? Waar zit het? ( foto?)
Zoiets zit niet achterop mijn klokken..alleen een plastieken printplaat en daarachter ook niet...het enigste wat daar anders is, is dat er een draadje/dun stangetje gesoldeerd is tussen 2 punten.
Groetjes,
Maurice
Niemand?
Misschien is dat je probleem - je mist dat kastje
Crispy schreef: Misschien is dat je probleem - je mist dat kastje
Nou dat denk ik niet....
1. Het heeft eerst gewoon gewerkt
2. Er zit nergens een aansluitpunt waar ie zou moeten zitten, een dichte kast met een gat voor de km-kabel en een vierkant gat waar de stekker ingaat. Meer gaten cq ingangen cq aansluitingen heeft ie
niet.
Groetjes,
Maurice
Foto van je tellerbak kan duidelijkheid verschaffen. Er zijn namelijk meerdere tellers gemaakt voor de mini. En die zitten allemaal net iets anders in elkaar.
Olla,
Hier weer een vraagje van mij. Dit zal in de komende tijd wel vaker gebeuren omdat ik het een en ander aan klussen op stapel heb staan voor m'n mini.
Ik denk dat m'n thermostaat is overleden en nu vraag ik me af wat voor een er in moet. Je hebt er voor zover ik weet drie : 74, 82, 88. De mini is een 1000 cc uit '89. Zouden er meer redenen kunnen zijn waarom mijn temperatuurmeter het niet doet ?
Let me know.
Greets Jille.
[size=75:316lo3d3][Edit: titel veranderd - Eelke][/size:316lo3d3]
Het kan zijn dat de sensor het niet meer doet (onder het thermostaathuis)
Het kan zijn dat je spanningregelaar het niet meer goed doet (doet je benzine meter het nog wel)
Of de meter zelf is niet meer goed.
Een manier om de thermostaat te testen is om deze los te halen en in kokend water te dompelen. Als deze dan open gaat dan doet ie het nog. Anders is ie stuk.
82 graden is volgens mij de thermostaat die er standaard in zit. Maar dat is ook afhankelijk van de weersomstandigheden alsmede de toestand van je motortje.
mini mart:
)
Het kan zijn dat je spanningregelaar het niet meer goed doet (doet je benzine meter het nog wel)
hoe kan je daar achter komen??
mijn meters (smihts) doen het ook niet meer ( had me benzine meter verkeerd aangesloten
en weet dus ook niet hoe warm me blokje is...
gr daan
mini mart:
Het kan zijn dat je spanningregelaar het niet meer goed doet (doet je benzine meter het nog wel)
Als de spanningsstabilisator defekt is werken de temperatuur en benzinemeter beiden niet.
@ Linkaard
Daarom vroeg ik dat dus ook. Als de benzinemeter het ook niet doet zou ik het in de spanningsregelaar zoeken.
@ Minidaan
Je zou even kunnen kijken of je een regelaar ergens vandaag kan halen (van iemand die er nog een heeft liggen) om het te testen. Dan weet je iig waar je het zoeken moet.
oke, gaan we en andere er inzetten die ik nog heb liggen.
maar weet iemand ook wat die spannings regelaar precies doet??
gr daan
Lees dit ook even
Spanningsregelaar zit bij nieuwere mini's op de dynamo. De dynamo levert nogal verschillende waardes aan stroom bij verschillende toerentallen, spanningsregelaar zorgt ervoor dat de accu toch netjes wordt bijgeladen. Echter deze spanningsregelaar heeft er volgens mij niets mee te maken.
Wat bij jou mogelijk niet lekker werkt is de spannings-stabilisator achter de klokken (metaalkleurig en rechthoekig). De temp en benzine meter zijn vrij gevoelig, de stabilisator zorgt ervoor dat de stroom ernaar toe geregeld wordt. Volgens mij is het niet veel meer dan een weerstandje, bij ouderdom wil ie nog wel eens de geest geven.
Olla,
Ben vandaag erachter gekomen dat mijn warmtesensor kaduuk is. Tenminste dat hebben ze bij Riverhouse mini bekeken. Was dus niet de thermostaat. Ga morgen een nieuwe er in zetten en gelijk nieuwe motersteun bussen. Bedankt voor de tips zo kom ik iedere keer verder.
Greets Jille.
henkmarius schreef:
Wat bij jou mogelijk niet lekker werkt is de spannings-stabilisator achter de klokken (metaalkleurig en rechthoekig). De temp en benzine meter zijn vrij gevoelig, de stabilisator zorgt ervoor dat de stroom ernaar toe geregeld wordt. Volgens mij is het niet veel meer dan een weerstandje, bij ouderdom wil ie nog wel eens de geest geven.
Waar de spanningsstabilisator voor zorgt is dat er een "constante" referentiespanning is. De meters meten in feite niet meer dan de spanning die over de sensoren staat, die niks anders zijn dan variabele weerstanden. Maar, om dat nauwkeurig te maken, moet de totale spanning wel een vaste waarde hebben, en dat geldt niet voor de "kale" spanning die zo uit de dynamo komt.
Nu zeg ik hierboven "constant", maar stiekem is de spanning van die stabilisator helemaal niet constant; wat de stabilisator simpelweg doet is de spanning aan- en uitschakelen. De verhouding tussen aan en uit is zo dat het gemiddelde altijd hetzelfde is. De reden dat je meters toch niet op en neer staan te wippen is dat deze relatief traag reageren op verandering in de spanning, er zit dus als het ware een mechanische demping op. (Kijk maar hoe lang het duurt voor je benzinemeter bovenin staat als je met volle tank het contact aan zet).
@Mini Mart: ik denk dat linkaard even verward was doordat je het vraagteken vergeten bent bij je "vraag".
hey,
het is allemaal weer dik in orde!! me benzine meter & temp meter doen het weer.
heb de spannings regelaar vervangen ( die rechthoekige )
en opeens deed alles het weer
de oude heb ik ff open gemaakt en het draadje ( het weerstand achtig ding ) was zwart en in 2 stukken dus kapot..
bedankt voor de info...
gr daan
ps: volgende probleem WEER de koppakking!!!
nu maar wel ff opschieten met me nieuwe blokje
[size=85:2ofqxshc][topics samengevoegd - Crispy][/size:2ofqxshc]
!

Hallo allemaal,
Ik heb al bij een ander onderwerp aangegeven dat mijn teller aangeeft dat de mototr nooit echt warm wordt (net boven cold blijft hij hangen). Nu blijkt echter dat ook mijn brandstofmetertje niet doet wat hij moet doen! Daarom even een nieuw onderwerp omdat er misschien een link is tussen deze twee...
Aangezien de teller aangaf dat ik bijna geen benzine meer had, ben ik gaan tanken (logisch natuurlijk), maar tot mijn verbazing was hij als na 14 liter vol
En ja, ook toen ik de mototr weer startte gad het metertje aan inderdaad weer vol te zijn... maar dit kan natuurlijk nooit aangezien er 34 liter in een tank gaat...
Wie heeft dit ook gehad en/of kan me helpen?
Hoi, ik heb je vraag even aan een bestaand topic toegevoegd, lees het eens door.
Hier nog wat meer info:
viewtopic.php?p=44358#p44358
Is zo'n spannings-stabilisator voor achter de klokken gewoon los te krijgen bij de mini boer?
Mijn temperatuurmeter schiet meteen in het rood of zelfs erboven als ik gewoon start, terwijl de benzine meter alleen bovenin staat als ik net getankt heb.
Als ik dan een paar km gereden heb, zakt hij tot verder onder nul.
Hallo
weet iemand wat de spanning is welke uit deze stabilsator komt
De stabilisator stabiliseerd alleen, dus gewoon 12V
Mijn benzine meter doet het goed, maar de tempmeter geeft nadat hij net 1 minuut aanstaat, rood aan. Dus ik vermoed dat de tempsensor naar de tempsensor hemel is. Toch?
Groetjes,
Maurice
Vaak geeft die dan juist nix meer aan. Maar of dit verschijnsel ook kan
. Je kan in je radiateur kijken of je waterpomp nog wel het water rond pompt.
de kabel van Mausje maakt most probably kortsluiting, dan geeft hij een hoge waarde aan...
Als hij na een koude start na 1 minuut in het rood zit is het waarschijnlijk je sensor.
Ik zou dat eerst proberen.
Bij een warme motor is het natuurlijk een ander verhaal.
Groet
Saab
vlassie schreef:
. Je kan in je radiateur kijken of je waterpomp nog wel het water rond pompt.
Vaak geeft die dan juist nix meer aan. Maar of dit verschijnsel ook kan
Het water wordt mooi rondgepompt..aangezien ik lekkere warme lucht uit de kachel krijg. ( beide slangen lekker warm )
Red Flame":2bpd4ujm]de kabel van Mausje maakt most probably kortsluiting, dan geeft hij een hoge waarde aan...[/quote:2bpd4ujm]
Welke kabel? Die aan de sensor zit?
Saab":2bpd4ujm]Als hij na een koude start na 1 minuut in het rood zit is het waarschijnlijk je sensor.
Ik zou dat eerst proberen.
[/quote:2bpd4ujm]
Is de sensor zelf ook door te meten?
Ik had `m al eruit gehaald en schoongemaakt, maar mocht niet baten.
Is het eigenlijk een carb of een injectie?
Over je sensor doormeten staan dingen op het forum, maar nu op m'n mobiel even lastig zoeken. Je kan je sensor kabel even van de sensor af halen, gaat die nu nog naar rood: dan ligt de kabel ergens aan massa (kortsluiting). Zo niet is de kans groot dat de sensor naar de sensoren........... is
Carb...1000tje
Ik zal dat eens proberen
wel zorgen dat het stekkertje niet tegen massa aan kan komen.
Ik heb ook een soort dergelijk probleem. Mijn temperatuurmeter (smiths) gaat na enkele minuten rijden met de mini (koude motor) direct naar H. Als ik wat meer met de gas speel zie je het metertje zo naar de H stijgen. Aan wat kan dit liggen ? Mijn kachel doet het voor de rest prima.
Ik heb net nieuwe temperatuursensor gestoken, de thermostaat is nieuw sinds ik het blok er in heb liggen (4 maand geleden ongeveer). Ik heb de kabeltjes van de temperatuurmeter ook al een keer omgewisseld maar dit hielp niet.
Grts, Mini1991
mini1991 schreef:

Ik heb ook een soort dergelijk probleem. Mijn temperatuurmeter (smiths) gaat na enkele minuten rijden met de mini (koude motor) direct naar H. Als ik wat meer met de gas speel zie je het metertje zo naar de H stijgen. Aan wat kan dit liggen ? Mijn kachel doet het voor de rest prima.
Ik heb net nieuwe temperatuursensor gestoken, de thermostaat is nieuw sinds ik het blok er in heb liggen (4 maand geleden ongeveer). Ik heb de kabeltjes van de temperatuurmeter ook al een keer omgewisseld maar dit hielp niet.
Grts, Mini1991
Niemand ?...
spanningsstabilisator kapot?
Red Flame schreef:
spanningsstabilisator kapot?
Van de middenklok ? Mijn benzine meter doet het wel ze dus... ?
dus kan de stabilisator nog steeds nog kapot zijn...
Hoi,
Kan ook zijn dat de verbinding op de stabilisator slecht is. heb ik zelf gehad.
Even opschuren en opnieuw verbinden.
suc6
Wallace schreef:
Hoi,
Kan ook zijn dat de verbinding op de stabilisator slecht is. heb ik zelf gehad.
Even opschuren en opnieuw verbinden.
suc6
Ja maar het probleem is er is 1 verbinding afgebroken bij de stabilisator. Dus heb ik nu de kabel samen op de aansluiting van de benzine meter verbonden. Kan dit daar misschien aan liggen ? Waar kan ik misschien z'n nieuwe stabilisator halen ? Heeft een autohandel dit liggen ?
Hoi,
Weet niet of dat problemen geeft.
Je zou kunnen proberen om de benzinemeter even los te gooien en alleen de temp.mtr erop. Kijken wat er dan gebeurt. En anders heeft n mini centre er zeker wel. Heb er nog nooit 1 gekocht.
Gr
Ok ik zal het eens proberen. Bedankt in ieder geval.
Je mag volgens mij idd maar één kabel op één pootje zetten van de stabilisator. Dus dat kan goed het probleem zijn. Maar: even chekken door alleen de temp meter aan te sluiten.
Ik heb 't inmiddels getest ( 2 weken later ofzo)
Zodra ik het stekkertje eraf haal zakt de meter weer naar koud, dus ik kan er vanuit gaan dat de tempsensor zelf kaduuk is.
Groetjes,
Maurice
Inmiddels stijgt de benzine meter meteen door naar max ( terwijl de tank halfvol is )..dus ism de tempmeter op max zal het de spanningsregelaar wel zijn...
Maar waar moet ik naar zoeken? hoe ziet het eruit? Waar zit het? ( foto?)
Ik heb een 3 kloks teller op een 998cctje.
Alvast dank,
Maurice
ziet er ongeveer zo uit:
http://www.minispares.com/Product.aspx?ty=pb&pid=39870
zit achterop bij je klokken ...
HTH,
Theo van den Bogaard
Zoiets zit niet achterop mijn klokken..alleen een plastieken printplaat en daarachter ook niet...het enigste wat daar anders is, is dat er een draadje/dun stangetje gesoldeerd is tussen 2 punten.
Groetjes,
Maurice
Niemand?
Misschien is dat je probleem - je mist dat kastje
Crispy schreef:
Misschien is dat je probleem - je mist dat kastje
Nou dat denk ik niet....
1. Het heeft eerst gewoon gewerkt
2. Er zit nergens een aansluitpunt waar ie zou moeten zitten, een dichte kast met een gat voor de km-kabel en een vierkant gat waar de stekker ingaat. Meer gaten cq ingangen cq aansluitingen heeft ie
niet.
Groetjes,
Maurice
Foto van je tellerbak kan duidelijkheid verschaffen. Er zijn namelijk meerdere tellers gemaakt voor de mini. En die zitten allemaal net iets anders in elkaar.
Je moet ingelogd zijn om te reageren.