Motor loopt alleen stasionair

Ik heb sinds kort een mini 1000. Nu heb ik hem een tijdje en loopt nu allen stasionair. Als ik gas geef slaat hij direct af.

Ik heb de cabarateur zuiver gemaakt. als ik start piloot in de luchtfilter spuit reageerd hij ook niet. Ook heb ik gecontroleerd of er olie dash-pot zit en of de zuiger makelijk op en neer gaat, bij dit alle was alles gewoon goed.

afstellen, onderhoud, ff zoeken op het forum, hoogstwaarschijnlijk te arm mengsel...

we hebben hem afgesteld, ook onderaan de carabateur hebben we die bout uitgedraaid zodat hij meer benzine geeft. ik hoorde ook iets van een luchtomloopklep zegt jouw dat misschien iets?? en mocht dat zo zijn waar kan ik deze precies vinden. En wat bedoel je met een te arm mengsel?? ik tank 98 en doe daar per liter 1ml loodvervanger bij.

allereerst moet je kijken of je ontstekingstijdstip goed is, je vacuumvervroeger werkt, de staat van de ontstekingsedeln nog in orde is.

dan mengsel af stellen...

de omloopklep, zegt me niet direct iets, als eerste komt de klep in m,ijn gedachte van je luchtinlaat, een bimetelen geval dat altijd klapperd ;)

over wat voor motor hebben we het, 1000cc? wat voor luchtfilter? pas nog dingen veranderd???

Donderdag 4 januari 2007

Zit er olie in de dashpot?

Donderdag 4 januari 2007

Dan kleppen stellen, ontsteking slijtage onderdelen vervangen en juist afstellen.
Daarna pas aan je carb draaien.
Carb veranderd niet zo snel, ontsteking ed door slijtage wel dus daar moet je eerst naar kijken.

Wat je ook nog even kan doen is kijken of de zuiger in de carb goed kan bewegen...

Donderdag 4 januari 2007

Bij het zoeken, zoekterm; stationair

Groet ron

heej allemaal,

ik heb de ontsteking en bobine verwangen en hij loopt weer als een zonnetje,

bedankt voor al jullie reacties

Je moet ingelogd zijn om te reageren.