Deze kwam ik tegen op de Zeemax site... Voorbumper heeft wel wat weg vd new MINI... Niet ongeslaagd vind ik. tsja at moet ik ervan vinden.. ik vind hem niet zo geweldig als de vorige kit.. kan nog niet precies uitleggen waarom, maar dat is de eerste indruk Jaapio Ik vind het gewoon lelijk, veel te druk voor op een Mini... De vorige zeemax vind ik veel mooier! Mini Power schreef: Voorbumper heeft wel wat weg vd new MINI... Niet ongeslaagd vind ik. En ook de spoiler achter. Das bijna dezelfde als de Cooper S. Maar dat hadden anderen ook opgemerkt in het andere topic. Ik ben al niet zo'n liefhebber van de "plastic emmer stijl" maar deze vind ik erger dan de oude versie. Dennis dit vind ik "te" de oude stijl is mooier imho.. zelfde geldt voor de CS2 voor de classic mini.. Nou ik moet zeggen dat de kit het strake een beetje kwijt is maar vind de nieuwe clubman voorbumper wel gaaf zeker dat er standaart lampen in passen. MiniFreak Je moet ingelogd zijn om te reageren.
Deze kwam ik tegen op de Zeemax site... Voorbumper heeft wel wat weg vd new MINI... Niet ongeslaagd vind ik.
tsja at moet ik ervan vinden.. ik vind hem niet zo geweldig als de vorige kit.. kan nog niet precies uitleggen waarom, maar dat is de eerste indruk Jaapio
Mini Power schreef: Voorbumper heeft wel wat weg vd new MINI... Niet ongeslaagd vind ik. En ook de spoiler achter. Das bijna dezelfde als de Cooper S. Maar dat hadden anderen ook opgemerkt in het andere topic.
Ik ben al niet zo'n liefhebber van de "plastic emmer stijl" maar deze vind ik erger dan de oude versie. Dennis
Nou ik moet zeggen dat de kit het strake een beetje kwijt is maar vind de nieuwe clubman voorbumper wel gaaf zeker dat er standaart lampen in passen. MiniFreak
Deze kwam ik tegen op de Zeemax site...


Voorbumper heeft wel wat weg vd new MINI... Niet ongeslaagd vind ik.
tsja at moet ik ervan vinden.. ik vind hem niet zo geweldig als de vorige kit.. kan nog niet precies uitleggen waarom, maar dat is de eerste indruk
Jaapio
Mini Power schreef:

Voorbumper heeft wel wat weg vd new MINI... Niet ongeslaagd vind ik.
En ook de spoiler achter. Das bijna dezelfde als de Cooper S. Maar dat hadden anderen ook opgemerkt in het andere topic.
Ik ben al niet zo'n liefhebber van de "plastic emmer stijl" maar deze vind ik erger dan de oude versie.
Dennis
dit vind ik "te" de oude stijl is mooier imho..




zelfde geldt voor de CS2 voor de classic mini..
Nou ik moet zeggen dat de kit het strake een beetje kwijt is maar vind de nieuwe clubman voorbumper wel gaaf zeker dat er standaart lampen in passen.
MiniFreak
Je moet ingelogd zijn om te reageren.