storing in knipperlicht en remlicht

bij het contact aanzetten springt meteen de bovenste zekering eruit die betreft knipperlicht, remlicht etc.
Ik heb van alles al geprobeerd, zelfs al een andere stuurschakelaar. toen heeft ie het heel even gedaan maar nu klapt ie weer. Zou dit aan de kabelboom liggen van mijn 92 cooper?

Wie o wie kan mij helpen??

Groetjes van DE springveer

Je zou kunnen proberen om alle lampjes er uit te halen en contact aan te zetten, zekering er uit = iets in je kabelboom. Anders stuk voor stuk de lampjes er weer in zetten. Zit er ook wel een zekering in van voldoende amperage?

Dubbele knipperlichten doen het wel, zelfs met 30 ampere klapt hij der uit, dus ligt het aan de kabelboom?

Dubbele knipperlichten? Je alarm lichten? Die doen het wel gewoon, maar als je je gewone knipperlicht aan doet gaat de zekering er uit? Begrijp ik dat goed? Je zou het misschien kunnen proberen bij de steker van de schakelaars en de kabelboom. Misschien dat toen je er een nieuwe op zette dat het net goed zat maar dat er nu iets verschoven is ofzo en dat hij er weer uitspringt.

inderdaad, alarmlichten doen het wel. en ja, ik denk als ik er mee bezig ben dat ergens in de kabelboom het dan niet raakt.

maar goed, als het daar aan ligt moet ik natuurlijk op zoek naar een volledige kabelboom zeker?

Als je het probleem gevonden hebt en het is niet te groot, dan kun je natuurlijk altijd het kapotte stukje vervangen. Als het meerdere punten zijn, dan zou ik idd de hele boom vervangen.

kosten kabelboom voor een SPI: 350 euro (dat is een complete kabelboom van voor naar achteren en in het motorruim).

Heb er van de week eentje laten bestellen voor onze mini!

hey,

je hebt dus ergens sluiting.
je kan de sluiting opzoeken door na de zekering alles los tetrekken en te kijken of die er in blijft en dan een voor een de stekkerstjes er weer op te zetten tot dat die weer springt. dan het draadje volgen waar dat stekkertje aan zit, en daar alles los trekken en een voor een er weer op zetten. enz...

kan even duren en veel zekeringen kosten maar zo kom je er wel op en makkelijke manier achter waar de storing zit. oja en schema is ook handig hierbij.

in iedergeval sterkte ermee. maar en hele nieuwe draadboom?? kom er eerst maar eens achter wat er aan de hand is 10 tegen 1 dat het mee valt!

gr daan

Je moet ingelogd zijn om te reageren.