Taxeren 1275GT

Woensdag 10 september 2008
Woensdag 10 september 2008

Hoi allemaal,

de 1275GT zal op korte termijn getaxeerd gaan worden, om vervolgens de auto tegen taxatiewaarde te verzekeren.

Ik ben dus op zoek naar een goede taxateur en een prettige verzekeraar. (Namen van taxateurs en persoonlijke ervaringen hiermee wil ik graag per PM ontvangen)

Ik ben benieuwd wat de uitkomst zal zijn van de taxatie. Degene die op basis van onderstaande gegevens een inschatting denkt te kunnen maken, mag zich helemaal laten gaan :) Ik ben benieuwd, misschien heeft iemand een vergelijkbare auto.

Mini 1275GT uit 1972

Carroserie: Nagenoeg roestvrij, paar zeer kleine plekjes (onder andere steenslagschade). Lakwerk in originele kleur (Oranje) is in nette staat, wel her en der wat krasjes.

Motor: 1275, maar niet de originele. Voorzien van loodvrije kop, oliekoeler, electrische fan. Loopt perfect en is aardig snel

Remmen: In 2006 voorzien van nieuwe 7.5" schijven en nieuwe remleidingen

Wielen: 10" GB velgen (5J) met 165-brede banden

Interieur:
Onlangs voorzien van nieuwe Sparco rolkooi (volledige kooi), Speedwell kuipstoelen en binnen een week ook een TerraTrip 303Plus tripmaster

Auto is voorzien van 2 brandstoftanks, maar de rechtse is geen originele.

Een paar foto's (nog zonder rolkooi):



PM gestuurd.

hoe heet dat bedrijf in alphen aan de rijn.

Stuur anders ff een PM naar Moriarty

Jaapio

Je moet ingelogd zijn om te reageren.