Heb ooit ergens iets gelezen dat er lossen chrome ringen zijn voor Smith's metertjes. Maar kan het nu nergens meer vinden sorry. Weet iemand waar je die kunt halen? Ik heb nu namelijk 2 verschillende soorten en wil dit graag veranderen. wat heb je en wat heb je nodig??? een fotooke maakt veel verschil... ik heb 2 veschillende in de mini zitten, maybe we can work something out... Je hebt zeg maar "scherpe randen" en "ronde randen" de ronde zijn van recentere datum en kom je dus het meeste tegen. Dennis Zal van de week even foto's maken. Schuine rand: ronde rand: (sorry niet misschien nog niet heel duidelijk) Gaat bij mij om het metertje van de temperatuur die heeft een ronde rand en ik wil graag een schuine rand. de enige website die ik zo kan vinden is in de US: http://www.nisonger.com/smiths-parts.htm .. ruilen is waarschijnlijk een betere/makkelijkere oplossing succes, Theo van den Bogaard Klik klik en de foto's. ik zal eens kijken in de loods wat ik nog aan klokkies heb liggen, ben er zondag weer... Je moet ingelogd zijn om te reageren.
Heb ooit ergens iets gelezen dat er lossen chrome ringen zijn voor Smith's metertjes. Maar kan het nu nergens meer vinden sorry. Weet iemand waar je die kunt halen? Ik heb nu namelijk 2 verschillende soorten en wil dit graag veranderen.
wat heb je en wat heb je nodig??? een fotooke maakt veel verschil... ik heb 2 veschillende in de mini zitten, maybe we can work something out...
Je hebt zeg maar "scherpe randen" en "ronde randen" de ronde zijn van recentere datum en kom je dus het meeste tegen. Dennis
Zal van de week even foto's maken. Schuine rand: ronde rand: (sorry niet misschien nog niet heel duidelijk) Gaat bij mij om het metertje van de temperatuur die heeft een ronde rand en ik wil graag een schuine rand.
de enige website die ik zo kan vinden is in de US: http://www.nisonger.com/smiths-parts.htm .. ruilen is waarschijnlijk een betere/makkelijkere oplossing succes, Theo van den Bogaard
Heb ooit ergens iets gelezen dat er lossen chrome ringen zijn voor Smith's metertjes. Maar kan het nu nergens meer vinden sorry.
Weet iemand waar je die kunt halen? Ik heb nu namelijk 2 verschillende soorten en wil dit graag veranderen.
wat heb je en wat heb je nodig???
een fotooke maakt veel verschil...
ik heb 2 veschillende in de mini zitten, maybe we can work something out...
Je hebt zeg maar "scherpe randen" en "ronde randen" de ronde zijn van recentere datum en kom je dus het meeste tegen.
Dennis
Zal van de week even foto's maken.
ronde rand:
(sorry niet misschien nog niet heel duidelijk)
Schuine rand:
Gaat bij mij om het metertje van de temperatuur die heeft een ronde rand en ik wil graag een schuine rand.
de enige website die ik zo kan vinden is in de US:
http://www.nisonger.com/smiths-parts.htm
.. ruilen is waarschijnlijk een betere/makkelijkere oplossing
succes,
Theo van den Bogaard
Klik klik en de foto's.
ik zal eens kijken in de loods wat ik nog aan klokkies heb liggen, ben er zondag weer...
Je moet ingelogd zijn om te reageren.