Soort slotbout, hoe krijg ik deze los ?

Mijn mini is hard toe aan nieuwe banden (3 stuks zijn lek), maar voordat ik dat kan doen moet ik de velgen er af kunnen krijgen en dat gaat nu niet. Ook gaat hij binnenkort uit elkaar voor restauratie dus moet ik het sowieso kunnen doen. Wie kan mij helpen hoe ik dit kan doe of wat ik hier voor nodig hebt?

Met een waterpomp tang heb ik net niet genoeg hou vast/grip.



Alle adviezen zijn welkom! Bedankt! :D


Ik zou er graag grip op krijgen.. haha.. (grapje)

Als je de sleutel er niet van hebt, dan wordt het lomp doen.

Wat je kunt proberen is de andere moeren een heel klein beetje vaster te draaien. Dan wordt de druk op deze slotbout iets minder. Dan zou je met een drevel de slotbout los kunnen slaan. Ik zou er alleen wel voor zorgen dat je een vervangende moer of set slotbouten hebt liggen voordat je eraan begint.

een oude dop erop meppen en losdraaien.

IK heb de dop liggen in harderwijk. scheelt een stuk lomp doen

Marten

elke dop is verschillend toch, tenminste ik heb ook deze slotbouten en de sleuven zijn anders.

maar de dop kan je daarna weggooien?

Dinsdag 25 oktober 2011

als je de bijpassnde sleutel niet (meer) hebt, zou ik ze zowiezo weggooien...

Marten Gnodde schreef:
IK heb de dop liggen in harderwijk. scheelt een stuk lomp doen

Marten



Ligt helaas niet om de hoek, maar bedankt voor het op attent maken en misschien komt hij wel net niet overheen.



Nog zoekende naar een oplossing :(

bol
Dinsdag 25 oktober 2011

rij maar langs, ik maak ze zo voor je los. zonder schade en/of lomp doen. misschien heb ik zelfs de bijpassende slotsleutel voor je.

ik zit in Nederhorst den Berg, A2 afslag 4.

Heb jij niet wat anders te doen overdag? :P

bol
Dinsdag 25 oktober 2011

overdag zat te doen :p

maar iemand helpen kan altijd tussendoor :)

bol
Dinsdag 25 oktober 2011

je hebt mail, we gaan te veel offtopic ;)

bol schreef:
rij maar langs, ik maak ze zo voor je los. zonder schade en/of lomp doen. misschien heb ik zelfs de bijpassende slotsleutel voor je.

ik zit in Nederhorst den Berg, A2 afslag 4.



Waardeer het super erg dat je het aanbied, zou het zo doen! Maar euhm met 3 lekke banden gaat dat zo moeilijk, en een ander eronder draaien is ook niet de oplossing.. Dat is het um meer!! :-/

Plus dat ik eerst een ander achtersubframe moet zoeken, want deze is meer dan op en wordt er bang van als ik er naar kijk.. Remschijven zijn ook overleden, of te wel is die auto wel veilig ? NEE... Heeft hij APK, JAAA tot februari.. Ongeloofelijk he? Mja ga hem in de komende maand uit elkaar halen.. Ze gaat een beter leven tegemoet..

Ik zou beginnen met een dremel pakken sleuf erin slijpen en dan los tikken met een schroevendraaier in de sleuf en een hamer. Mocht het niet lukken kan je altijd nog voor bovenstaande opties gaan.

als je de wielen eraf hebt gekregen, zou ik idd of de wielen verwisselen of gewoon andere bouten kopen, dat als je weer die band(en) moet vervangen, dat iets sneller gaat.

Je moet ingelogd zijn om te reageren.