Hallo,
Bij onze mini mayfair uit 1987 blijft het rode ignitionlampje branden.
Ik heb al een nieuwe dynamo geplaatst. Dit helpt niets. Het dashboard is door een vorige eigenaar vervangen door een centraal geplaatste (Eitje).
Weet iemand waar ik naar kan zoeken? Ik kom er op dit moment niet echt uit.
Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet,
Chris
is alles wel goed aangesloten met de vervanging van dat dash?
Dat is een goede vraag. Dat zal ik dan eens na moeten gaan. Er is al veel in de kabelboom geknipt en geplakt helaas.
dan zou ik dat maar eens goed controleren, wellicht is daar iets niet helemaal goed gegaan.
Ja, zal ik doen. De accu laad ook niet op. Erg vervelend. Ik heb gezocht naar een schema van de bedrading van een MK4 en MK5 maar tot op heden nog niet goed gelukt.
als de accu ook niet oplaad dan klopt het dat dat lampje blijft branden!
Dan is dat zeer waarschijnlijk ook de oorzaak.
Dus ergens tussen de accu, lampje en dynamo zit er waarschijnlijk iets niet goed aangesloten? Ik zal de gehele routing eens nalopen.
het lampje gaat uit als er laadstroom is gedetecteerd, dus idd daar moet je het gaan zoeken en nameten.
Ik heb alles nagekeken, draden losgehaald. Verdachte kabelverbinders vervangen en alles weer aangesloten. Het werkt weer zoals het hoort.
Bedankt voor het meedenken!
kijk aan! gelukkig!
Je moet ingelogd zijn om te reageren.